GOOGLE REKLAMLARI

Kolay ve sürekli ulaşılabilir olmak, marka değerini arttıran temel faktörlerdendir. İşte tam da bu nedenle, dijital ortamda çeşitli iletişim kanallarının süreklilik halinde takip edilmesi gerekir. Bizler #fikirfabrika olarak; müşteri kitlesiyle birebir iletişime geçmek, çoklu geri dönüşü sağlamak ve bilgilendirmelerde bulunup ihtiyaca yönelik hizmet sunuyoruz.

Google, satın alma öncesi bir çok aşamada yadsınamayacak kadar önemli bir kaynaktır.

Anlatmak, tanıtmak, göstermek istedikleriniz var ama dinleyecek, tanıyacak ve izleyecek hedef kitlesi olmadıkça hazırladığınız sunumun kendi kendinize konuşmaktan hiç bir farkı yoktur. İşte tam bu noktada Google Reklamlarına ihtiyacınız var!

Google Reklam Türleri Nelerdir?

  • Arama Ağı Reklamları
  • Görüntülü Reklamlar
  • Video Reklamlar
  • Uygulama Kampanyaları

Arama Ağı Reklamları

Kullanıcılar sunduğunuz ürün ve hizmetleri aradığında, arama ağı reklamlarınız Google arama sonuçlarının yanında gösterilir. Bu da markanıza duyulan güvenilirliliği arttıracaktır.

Görüntülü Reklamlar

Adwords görüntülü reklamları iki milyondan fazla web sitesinde ve 650.000’den fazla uygulamada yayınlanır. Böylece reklamınız, hedef kitlenizin olduğu yerde gösterilebilir. Yanlış hedef kitlesinin içinde zaman kaybetmezsiniz.

Video Reklamlar

Video reklamlar yalnızca istediğiniz kullanıcılara gösterilir ve ödemeyi yalnızca reklamınız izlendiğinde yaparsınız. Başka bir deyişle, işletmenizle ilgilenmeyen kullanıcılara reklam göstererek paranızı boşa harcamazsınız.

Uygulama Kampanyaları

Uygulama kampanyaları, İOS veya Android uygulamanızı Google’daki milyarlarca kullanıcıya tanıtmanıza yardımcı olur. Üstelik tüm işlemleri tek kampanyadan yaparsınız.
En iyi kullanıcıları bulmanıza ve bütçenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan Google Reklamlarını kullanarak markanızı hedefine ulaştırmamızı ister misiniz?